Terapeutický prostor

Energetické léčení a krystaloterapie - Pranic Healing

Access Bars - léčivý dotek

90 – 120 minut péče o Vaše čakry, energetické dráhy a jemněhmotná těla energií zdroje a léčivých krystalů.

Technika určená k léčení fyzického těla, k odstraňování emocionálních a mentálních bloků, k harmonizaci a propojení těla, mysli a duše.

Pomáhá pri osobním rozvoji a urychluje cestu k vlastnímu zdroji.

Terapeut: Annie

90 – 120. min

cena 2.000 Kč

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness. BARs je 32 bodu v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme a které v nás zůstávají uloženy.

Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor pro nekonečné možnosti.

Terapeut: Petra

90 min

cena 1.400 Kč

AromaTerapie a AromaTechniky

Access Consciousness - Energetický Facelift

N.A.T. NeuroAurikulární technika

90 minut naprosté relaxace, zastavení se, uvolnění a té nejlepší péče o Váš nervový systém stimulací akupresurních bodů esenciálními oleji.

Zajistí Vám hluboké uvolnění, regeneraci a posílení nervového systému. Pomuže Vám zvládnout nelehké situace ve Vašem životě a nastolit zpět rovnováhu a emocionální vyrovnanost.

Terapeut: Annie

90 min

cena 1.500 Kč

Úžasný proces,kterým odstraníte známky stárnutí v obličeji a na těle. Rozjasní pleť a zrychluje přirozené procesy regenerace pokožky. Umožní Vašemu tělu cítit se lépe a svěžeji bez nutnosti chirurgických zákroků, pilulek a chemických krémů.

Terapeut: Petra

90 min

cena 1.400 Kč

RainDrop

EFT - emoční svoboda

110 kapek esenciálních olejů aplikovaných a speciálním postupem aktivovaných podél páterře a na VitaFlex body Vašich chodidel. Během 90 -120 minut si Vaše telo načerpá hojnou dávku povzbuzujících esencí, které Vám zajistí hlubokou regeneraci, detoxikaci a celkové posílení Vašeho zdraví.

Terapeut: Annie

90 – 120 min

cena 2.500 Kč

Příčinou včech negativních emocí a z nich vyplývajících potíží je porucha energetického systému našeho těla. EFT vede k jejich odblokování a tím i zbavení se dlouhodobě nezpracovaných emocí, na které bývají často navázány i fyzické zdravotní problémy, kterýmimůžete souběžně trpět. 

Terapeut: Petra

90 min

cena 1.100 Kč

Meditace "Energie v Nás"

Roxiva Light - RX1 světlo

Self healing meditace pro budování světelného energetického těla, pomocí které pročistíte energetické dráhy, energetická centra (čakry), meridián srdce a plic, všechna jemněhmotná energetická těla, fyzické tělo a vnitřní orgány světelnou energií zdroje.

Terapeut: Annie

60 – 110 min (dle stupně pokročilosti)

individuální i skupinové lekce

cena 650/450 Kč

Světelná technologie, kterápoužívá kmitající bílé světlo v kombinaci s hudbou tak,aby Vás zavedla spolehlivě, jemně a bez námahy do uvol%nujících nebió hluboce inspirujících stavů mysli. 

Pomáhá zbavit se stresu, depresí, strachůa syndromu vyhoření.

Pomůže Vám zrelaxovat se aodpočinout si. Zesílí Vaše meditace aumožní Vám dostat se v nich na hlubší úroveň. Může urychlit Vačí cestu k astrálnímu cestování a lucidním snům. Je vhodná například i pro sportovce ke stimulaci jejich výkonů pomocí autosugesce a zlepšení koncentrace a relaxace. Pomáhá zlepšit spánek.

Terapeut: Petra

45 – 90 min

cena 600 – 1.000 Kč

Meditační Yin Yoga

Velmi pomalá, zato velmi hluboká meditativní praxe jin jógy, kde můžete být sami sebou a hlavně sami se sebou.

Terapeut: Annie

90  min 

individuální  lekce

cena 650 Kč